האטצ' לאירועים

מתאימים לאירוע שלך את הפתרון המתאים

ימי גיבוש/ סדנאות
לפרטיים ועסקים

ימי גיבוש בלתי נשכחים, סנדאות יצירה וטעימת בירה!

אנחנו מציעים ימי גיבוש וסדנאות אצלינו או אצלכם! סדנאות ייצור בירה, טעימת בירה, קוקטיילים מבוססי בירה וסדנאות התאמת בירה עם אוכל! ניתן לשלב את הסדנה עם בקבוקים ממותגים במיוחד עבורכם. צרו איתנו קשר כדי שנתכנן יחד את היום המושלם עבורכם!

סיורי תיירות

בואו לראות איפה עושים את זה!

הביאו את הקבוצה שלכם לסיור חוויתי בין הסירים והמיכלים שלנו, לראות ולטעום איך מייצרים בירה. צרו קשר כדי שנתאים סיור עבורכם כולל אפשרות לסדנאות ואוכל!

שירות בר לאירועים
(כולל תוויות!)

אנחנו רוצים לבוא לאירוע שלכם!

אנחנו מציעים שירותי בר מלאים בכל מיקום לחתנות ולכל אירוע, כולל ברזי בירה, תחנות קוקטייל ברד, מיקסולוגים מומחים ובקבוקים ממותגים אישית עבורכם. שלחו לנו הודעה לקבלת מידע נוסף.

אירועים פרטיים במבשלה

מסיבת רווקים? שבע ברכות? קיבלתם העלאה? רוצים לחגוג ואין לכם סיבה למסיבה?

בואו לעשות את המסיבה אצלינו במבשלה! אירועים עד 50 איש, בחלל שיסגר במיוחד עבורכם עם ברמן שימזוג לכם בירה מהחבית, קוקטייל ברד, אופציות מגוונות לאוכל. צרו איתנו קשר ונארגן לכם מסיבה טיללל.

הגלריה של האטץ'

*בקרוב*
בואו לשתות איתנו!

בואו לשתות את הפיינט הכי טרי שאי פעם תשתו בבאר השיק-תעשייתי שלכם, פתוח כל חמישי מ19 בערב. מוצ"ש- שעה אחרי שבת. האם ציינו שאתם יכולים להזמין לפה אוכל?

החניון של האטץ'

*בקרוב*
בירות קרות ומוזיקה חיה!

חומוס טרי, בירות קרות ומוזיקה טובה. כל שישי מ12 עד שעתיים לפני כניסת שבת. נהדר לחובבי צ'יל טוב או תחילת #Shabating כבר ביום שישי. בירת קראפט וארכיטקטורה תלפיותית עוצרת נשימה. סתם, אין דבר כזה ארכיטקטורה עוצרת נשימה בתלפיות… תגיעו!

להזמנת השירות הרצוי
צרו איתנו קשר לפרטים נוספים-

אנחנו מייצרים בירה כדי ליצור את הרגעים האלה!

תחלקו איתנו את הרגעים האלו-
שלחו לנו לווטסאפ תמונות של רגעים יפים עם בירה האטץ'!